
Op donderdag 6 april, tijdens de studiedag op de scholen van groep 4 tot en met groep 8, wordt ‘Music-4-Fun!’ in Hulst georganiseerd. Een dag vol met muzikale activiteiten, van bodypercussie, het ontdekken en uitproberen van allerlei muziekinstrumenten en het optreden aan het eind van de dag voor de ouders, opa’s en oma’s en boertjes of zusjes. Laurens Bonte was te gast bij GO in de Regio.
Het is de eerste keer dat Music4Fun wordt georganiseerd. "We beginnen nu in Hulst, we moeten even kijken hoe dit loopt. Daarna zien we of we het kunnen uitbreiden over de regio," vertelt Bonte, 'het gaat er vooral om dat kinderen kennismaken met muziek. Er komen muziekdocenten en de kinderen kunnen allerlei intrumenten uitproberen.
"We gaan dit proberen, omdat we comstateren dat kinderen steeds minder instrumenten bespelen. Daar moet iets aangedaan worden."
Luister naar het volledige gespek via onderstaande link:
Slot event: 15.30 uur, Ouders, grootouders en kennisen welkom
Loactie: Young Ones Home: Willem-Alexandersstraat 10, Hulst
Deelname: Inclusief lunch, drankjes, snacks en gadgets. Gratis aangeboden.
BSO: Indien gewenst word je na afloop naar de BSO gebracht
Aanmelden? Stuur voor 15 maart een mail met je naam en leeftijd naar info@the-young-ones.com