
De kermis in Terneuzen komt terug! Van 15 t/m 24 september, en ook dit jaar kun je alle attracties vinden op de Markt en het Stadhuisplein. Maar er zijn ook genoeg andere dingen te doen: zo is er een straattheater, een aantal dweilbands en een braderie. En de kids die enorm fan zijn van Paw Patrol en Stitch moeten zeker naar de kermis gaan 's middags 20 september.
Prikkelarme middag
Op dinsdag 19 september is er ook een prikkelarme middag tussen 15:00 en 18:00. Dat is voor de mensen die niet zo goed tegen alle flitsen en harde geluiden kunnen, die staan die middag daarom uit. Ook rijden de attracties iets zachter en blijven alle rookmachines uit. De kermis moet namelijk voor iedereen leuk zijn!
Kortingsdag
Als Zeeuwen ergens van houden is het wel korting, daarom is er op donderdag 21 september een kortingsdag. Elke kermisexploitant die aan de actie meedoet aan deze actie heeft een eigen actie of aanbieding. De voorwaarden zijn daarvoor te vinden bij de attracties.
Tip: vergeet de knipbonnenactie niet! Hiermee kan je extra korting krijgen. De bonnen kun je vinden in het Advertentieblad.
Door: Gijs Knook - GO-RTV
Foto: Wesley Koole
Bron: Gemeente Terneuzen